ведутся работы Павлодар облысындағы этномәдени бірлестіктер басшыларының тізімі
Қаріп көлемі: A A A
Сайттың түсі: A A

Павлодар қаласы әкімдігінің

ресми сайты

1

Махмудов

Джафар Джафарович

 

-

«Ватан» азербайжан қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

2

Петросян

Эльмира Бениковна

 

-

 «Айреник» облыстық армян қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

3

Богнат  

Любовь Ивановна

 

-

«Беларусь» мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

4

Шатова

Валентина Николаевна

 

-

 «Славяне» Павлодар облыстық болгар ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

5

Ифандопуло  

Людмила Петровна

-

 «Эльпида» облыстық грек ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

6

Сливинская

Татьяна Семеновна

 

-

«Мерказ» Павлодар облыстық еврей ұлттық мәдениет орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

7

Байрамкулова

Мария Алботовна

-

 «Эльбрус» Павлодар қарашай-черкес және кабардин-балқар ұлттық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

8

Тян

Руслан Николаевич 

 

-

«Қазақстан корейлер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігінің облыстық филиалы қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

9

Максилова

Бақытжамал Шаханқызы

 

 

-

 «Нұр-Ана әлемі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

10

Литневская Ольга Владимировна

 

-

«Возрождение» облыстық неміс қоғамы» қоғамдық бірлестігі төрағасының орынбасары

11

Свинцицкий

Виталий Зифридович

 

-

«Полония» облыстық поляк қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

12

Кузина  

Татьяна Ивановна

 

-

 «Славян мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

13

Галеев  

Минир Хамитович

 

-

 «Татар-башкир қоғамдық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

14

Парипса  

Михаил Сергеевич

 

-

 «Т.Шевченко ат. украин мәдениеті серіктестігі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

15

Мумади

Абдурашид

 

-

 «Шешен-ингуш мәдениет орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

16

Софронова  

Елена Ивановна

 

-

 «Чуваш  қоғамдық-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

17

Городничев

Сергей иванович

 

-

«Дала өлкесі казактарының одағы» өңірлік қоғамдық бірлестігінің төрағасы

18

Турдиев Арсен

 

 

-

 «Қазақстан ұйғырлар республикалық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі филиалының төрағасы

19

Орузбаев

Болатбек Абдиевич

 

-

 «Қырғызстан» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

20

Дяк

Аурика Георгиевна

 

-

«Буковина» румын мәдени қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

21

Кананадзе

Нонна Георгиевна

 

-

 «Колхети» грузин этно-мәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

22

Гулов

Хусайн Шомахмадович

-

 «Ситораи Сомон» тәжік этно-мәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

23

Мирахмедов

Алижан Наимович

 

-

 «Дўстлик хайот» өзбек этно-мәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

 

24

Николашина

Ольга Леонидовна

-

 «Фин-угор этно-мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

25

Паули

Элина Сергеевна

-

Облыс ҚХА жастар бірлестіктері үйлестіру кеңесінің төрағасы