Қаріп көлемі: A A A
Сайттың түсі: A A

Павлодар қаласы әкімдігінің

ресми сайты

6 САЙЛАНҒАН ПАВЛОДАР ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ САЙЛАУШЫЛАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

рс

Депутаттың Т.А.Ә.

Округ №

Қабылдауды өткізу орны

Қабылдау уақыты

1.

Баяндин Марат Асылбекұлы

1

Ленин кенті, Макаренко көшесі, 1, кент әкімдігі, қабылдау бөлімі, тел. 337313

Павлодар қаласы, Ледовской көшесі, 18/3, № 30 Жалпы орта білім беру мектебі, тел. 332660, 332662

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

 

(жеке сұрақтар бойынша қабылдау өтетін орны екі жерде кезек бойынша өткізіледі)

2.

Мұқашева

Зәуреш Қуантайқызы

 

2

Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат, тел. 32-30-62

 

Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат, тел. 32-30-62

Апта сайын, әр сейсенбі,

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

 

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

 

3.

Әбенов

Ерқанат Кайратұлы

3

Павлодар қаласы, Айманов көш., 43, «Ардагерлер кеңесі» ғимараты, 1 қабат

тел. 20-83-53

Әр айдың соңғы жұмасы,

сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін

4.

Дяк

Аурика Георгиевна

4

Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 16, 2 қабат, қабылдау бөлімі, тел. 32-80-00

Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

5.

Аманжолов

Болат Әменұлы

5

Павлодар қ., Крупская көш., 71 Б, 3 қабат, 301 кабинет, тел. 70-38-19

Әр айдың үшінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

6.

Акопян

Гнел Мартиросович

6

Павлодар қаласы, М.Есеналиев көшесі 1, 208 кеңсе, тел.32-96-60

Апта сайын, әрбір жұма

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

7.

Күлбаев

Жандос Дүйсенұлы

7

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 3, темір жол басқармасы, қабылдау бөлімі,

тел. 37-32-55

Әр айдың соңғы жұмасы, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

8.

Ахметова

Нәйля Әнуарбекқызы

8

Павлодар қаласы, Ресей көшесі 16, № 4 ША ардагерлер кеңесі, тел. 65-11-58

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

9.

Қайдарова

Гүлнар Шамарқызы

9

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 13 учаскелік полиция бекеті, тел.68-67-41

Әр айдың соңғы жұмасы, сағат 14.30-дан -15.30-ға дейін

10.

Смағұлов

Болат Қапарұлы

10

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі, 12, ардагерлер кеңесі,тел. 73-22-47

Әр айдың бірінші сейсенбісі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

11.

Кожин Кобланбек Нұрмұханұлы

11

Павлодар қаласы, Жеңіс Алаңы көшесі 5 б, 701 офис,тел. 393020, 87052563434

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

12.

Смағулов Азамат Сапаргелдіұлы

12

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, тел. 87010321232

Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

13.

Алтынбек Нұхұлы

13

Павлодар қаласы, ПМПИ, Мира көшесі, 60, «Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты», тел.555434

Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

14.

Қалижанова

Сандуғаш Қайыргелдіқызы

14

Павлодар қаласы, Лесная көшесі, 2/1, «Мирас ПВ» фирмасы, қабылдау бөлімі тел. 62-41-47

Апта сайын, әр сейсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

15.

Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы

15

Павлодар қаласы, Суворов көшесі 3, № 1 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 73-02-30

Әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

16.

Кнутас

Вячеслав Владимирович

16

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі, 27,

№ 22 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 39-34-59

Әр айдың екінші жұмасы,

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

17.

Богатырёв

Станислав Султанович

17

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 90,

9 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі тел. 34-23-65

Әр айдың екінші бейсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

18.

Айтышев Мақсат Қалымтайұлы

18

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 3 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі, тел. 65-58-61

Әр айдың соңғы жұмасы,

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

19.

Голубенко

Виталий Сергеевич

19

Солтүстік өңдірістік аймақ, "Алюминий Қазақстан " АҚ дирекциясы, 2 қабат, №3 кабинет,тел. 37-46-19

Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

20.

Айтқазина

Самал Оспанқызы

20

Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 95, «Дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей-мектебі» ММ, директордың қабылдау бөлімі тел. 73-00-14

Әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

21.

Веретнов

Игорь Викторович

21

Павлодар қаласы, Майра көшесі 47, № 8 ША ардагерлер кеңесі, тел. 52-68-08

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін

22.

Пряхин

Виктор Петрович

22

Павлодар қаласы, Майры көшесі 47, кітапхана,тел. 37-28-57

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.30-дан 18.30-ға дейін

23.

Деймунд

Виктор Георгиевич

 

23

Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, "Нұр Отан" партиясының қалалық филиалы, № 1 кеңсе, тел. 61-94-91

Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін

24.

Оспанов

Айнар Абузарұлы

24

Кенжекөл ауылдық округі, әкімдік ғимараты, қабылдау бөлімі, тел. 35-28-24

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін

25.

Желнов

Михаил Анатольевич

 

25

Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 360, «Эмиралд» ойын-сауық орталығы, қабылдау бөлімі, тел.60-84-05

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін