ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

СУДАҒЫ ҚАУІПСІЗДІК БОЙЫНША ІС-ШАРА ЖҮРГІЗІЛДІ!

2018-08-29 10:26:19 ТЖ БАСҚАРМАСЫ ХАБАРЛАЙДЫ

2018 жылғы 17 тамызда «Жігер» МҚКК «Айналайын»  Павлодарлық филиалының тәрбиеленушілерімен Қызыл Жарты ай қоғамының кызметшілерімен қосыла, дәрігерге дейінгі алғашқы медициналық көмек бойынша практикалық сабақпен қоса судағы қауіпсіздік бойынша викторина жүргізілді. Соның барысында бұл білім беретін мекеменің 30- ға шама балалар қамтылды. Бұл  іс-шарада балалар судағы қауіпсіздік бойынша ережелерге үйренді, сонымен қоса жарақат алғандарға, күн өткендерге және құтқарылған адамға алғашқы медициналық көмек көрсетуде іске қосылды.

Қосымша Төтенше жағдайлар басқарма қызметкерлерімен Павлодар қаласындағы білім беретін мекемелерінде дәрістер жүргізіледі. Соның барысында  судағы қауіпсіздік бойынша ережелер түсіндіріледі.

Жазғы кезінде Павлодар қаласының Төтенше жағдайлар басқарма қызметкерлерімен су айдындарында қатерлі жағдайларды алдын алу мақсатында мектеп ішіндегі бақтарында және білім беретін орталықтарында судағы қауіпсіздік бойынша іс-шаралар викторина, жарыс, дәріс сонымен қоса рейдтік іс-шаралар өткізіледі. Осындай тәсілдерімен біз балаларды жазғы сауықтыру  кезде суда дұрыс тәртіпке дайындаймыз. Балалардың суда және су айдындары бойынша елестерін  бекітеміз. Табиғатқа және табиғаттық құбылыстарға танымдық қызығуын дамытамыз.

Осы бағытта жұмыс жалғастыруда.

Есте сақтаңыз, әрқайсымыз үшін ең қымбат  дүние - өмір, абай болыңыз!

Павлодар қаласы Төтенше жағдайлар

басқармасының ТЖ алдын алу тобының