ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2018-09-04 17:56:05 Қала жаңалықтары
ПАВЛОДАРЛЫҚ ОҚУШЫЛАР ҮШІН ЖАҢА IT-СЫНЫП

Қалалық мәслихаттың депутаттары Павлодар қаласы мектептерінің оқушыларына  жаңа компьютерлерді сыйға тартты. Партиялық жобаны іске асыру аясында халық қалаулылары № 37 мектептің ІТ сыныбын жабдықтауға демеушілік көрсетті. Жаңартылған сынып барлық заманауи стандарттарға сәйкес келеді. Моноблоктың 11 жиынтығы 7,0 млн. теңгеге сатып алынды. Жаңартылған жабдықтар бағдарламалау мен робототехника негіздерін тереңдетіп зерттеуге мүмкіндік береді. Мұндай инновация еуропалық білім беру стандарттарына сәйкес келеді және халықаралық әдістер бойынша ғылымды меңгеруге мүмкіндік береді.

- Бұл жоба өте маңызды және балалардың IT-дағдыларын үйрену үшін жүзеге асырылуда, - деді қалалық мәслихаттың депутаты Аурика Дяк. Бүгінде заманауи қоғамды ІТ технологиясыз елестету мүмкін емес, цифрландыру барлық жерде жүзеге асырылуда. Бүгінгі алған білім дағдылары болашақта  еңбек нарығында бәсекеге қабілетті болуға мүмкіндік береді, - деді Аурика Дяк.

Жаңа IT сынып студенттердің цифрлық сауаттылығын қамтамасыз ететін интерактивті жабдықтармен, 3D принтерлермен, электронды кітапханамен жабдықталған, бұл өз кезегінде инженерлік және техникалық ойлауды дамытуға, ғылыми және шығармашылық және ғылыми дағдыларды қалыптастыруға мүмкіндік береді.