ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2018-09-17 10:31:07 Мәдениет
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНДА 2018 ЖЫЛҒЫ 17 ЖӘНЕ 23 ҚЫРКҮЙЕК АРАЛЫҒЫНДА ЖОСПАРЛАНҒАН МӘДЕНИ ІС-ШАРАЛАР ТУРАЛЫ АҚПАРАТ

17 қыркүйек күні сағат 14.00-де Қ. Әбусейітов атындағы МСО-да «Осень жизни – пора золотая» атты «Золотой возраст» ретро клубының демалыс кеші өтеді.

17 қыркүйек күні сағат 15.00 «Колос» БМСО- да мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған «Веселые предметы» атты танымдық бағдарлама өтеді.

18 қыркүйекте күні бойы №3 балалар кітапханасында «Орбулак - великая битва казахов» (Орбұлақ шайқасының 375 жылдығына арналған) кітап көрмесі өтеді.

19 қыркүйек күні сағат 12.00-де орталық қалалық кітапханада Рухани келісім күніне орай іс-шара өтеді.

19 қыркүйек күні «Энергетик» емдеу-сауықтыру орталығында шығармашылық ұжымдардың  «Ән көнілдің ажары» концерті өтеді.

19 қыркүйек күні сағат 15.30- да № 12 көпшілік кітапханада библиография күніне орай «Тілі мықтының – елі мықты» атты іс-шара өтеді.

20 қыркүйек күні сағат 12.00-де орталық балалар кітапханасында «Ана тілді асқақтатқан ұлы елім» атты тәрбие сағаты өтеді.

20 қыркүйек күні сағат  13.30-да «Ардагерлер  үйі» сауықтыру орталығында қарттар күні қарсаңында «Үлкендерге иіліп сәлем береміз» атты мерекелік бағдарлама өтеді.

20 қыркүйек күні «Черноярская жемчужина» демалыс үйінде «Сағым жылдар» вокалды ансамблінің «Осенние напевы» атты концерті өтеді.

20 қыркүйек күні сағат 16.00-де «Колос» БМСО- да «Здоровье» көрмесі өтеді (алтай шөптеріне негізделген өнімдердің тұсаукесері).

21 қыркүйек күні сағат 15.00-де қарттар үйінде қаланың шығармашылық ұжымдарының «С песней по жизни» концерті өтеді.

21-22 қыркүйек күндері күні бойы «Вместе Ярче!» республикалық акциясының аясында «Павлодар! Вместе ярче!» экологиялық фестивалі өтеді. (Семинар, концерттік бағдарлама, флешмоб).

22 қыркүйек күні сағат 12.00-де «Колос» БМСО- да тілдер күніне орай «Тіл –достық кепілі» концерттік бағдарламасы өтеді.

22 қыркүйек күні № 3 көпшілік кітапханада «Язык – опора моего народа» атты дөңгелек үстел өтеді.

23 қыркүйек күні сағат 17.00-де Естай атындағы мәдениет үйінде симфониялық оркестрдің концерті өтеді.