ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

2018-10-04 12:35:51 ТЖ БАСҚАРМАСЫ ХАБАРЛАЙДЫ

«Менің басым ақ болсада,

Қыстан маған қорқатыным жоқ,

Менің жылым уайым ғана емес,

Менің жылым-менің байлығым…»

Бұл қарт адамның иығында қалатын уақыт, онымен бірге даналық, тәжірибемен келеді.  Бұл адамның байлығы. Бізге, жас ұрпаққа, уақыт өте баяу жүріп жатыр сияқты, қарт адамдарға уақыт беретін тәжірибе мен даналықты тез меңгергіміз келеді.

Біз өз әжелеріміз бен аталарымызды жақсы көреміз, оларға көмектесуге тырысамыз. Бірақ көңіл мен көмекті тек туғандар ғана тоспайды. Біз жалғыз қарттарды ұмытпауымыз керек. Бөтен адамға мейірімділік таныту, өз жақындарына қамқорлық көрсету сияқты маңызды. Біз қарт адамдарға тірек болуымыз керек, олардың жасын сыйлап, тәжірибесін бағалауымыз керек. Қарт және жас-үзуге болмайтын бір тізбектің буындары . Қарт адамның жүрегінде әрқашан көктем болатындай етіп жасау біздің қолымызда.

Қарттар күні-халықаралық естелік күні, ресми мереке; 1991 жылдан бастап 1 қазан күні атап өтіледі. Қарттар күні мерекесі қарсаңында Павлодар қаласы ТЖ Басқармасының мамандары ардагерлерді құттықтап, оларға естелік сыйлықтар табыс етті. Олардың көпшілігі әлі күнге дейін біздің қатарымызда жұмыс істеп келе жатыр, бізбен өз даналығымен, бай кәсіби тәжірибесімен бөлісетін, шексіз құрмет пен алғыс сезіміне лайықты.

Барлық азаматтық қорғау ардагерлеріне денсаулық, молшылық, амандық, отбасындағы өзара түсіністікті тілегіміз келеді. Қиыншылықтар мен аурулар оларды айналып өтсін. Бұл мереке қажет деп есептейміз. Бұл, ең алдымен, өз өмірін Азаматтық қорғаныспен байланыстырған адамдарға құрмет пен құрмет көрсету.

Павлодар қаласының

төтенше жағдайлар басқармасы