ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ПАВЛОДАР АУЫЛЫНЫҢ ШЫҒЫП ҚАЛҒАН ӘКІМІНІҢ ОРЫНА САЙЛАУ ТУРАЛЫ ҚАУЛЫ

2018-11-09 17:39:51 Павлодар ауылы әкімінің сайлауы

Павлодар

қалалық

аумақтық сайлау

комиссиясы

Павлодарская

городская

территориальная

избирательная комиссия

140000 Павлодар қ.,

Қайырбаев к., 32, каб. 105

140000  г. Павлодар,

ул. Каирбаева, 32, каб. 105

2018  жылғы 23  қазан

23 октября 2018 года

Павлодар қаласы Павлодар ауылының шығып

қалған әкімінің орына сайлау туралы

ҚАУЛЫ

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 36-1-бабына сәйкес Павлодар қалалық аумақтық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Павлодар қаласы Павлодар ауылының шығып қалған әкімінің орына сайлау сайлау 2018 жылғы 12 желтоқсанда белгіленсін.

2. 2018 жылғы 12 желтоқсанда белгіленген Павлодар қаласы Павлодар ауылының шығып қалған әкімінің орына сайлауды дайындау және өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың Күнтізбелік жоспары (қоса беріледі) бекітілсін.

3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңымен белгіленген ережелерге сәйкес сайлауды ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету үшін Павлодар қаласының әкіміне, Павлодар қалалық мәслихатының хатшысына жолдансын.

Қомиссиясының төрағасы                                        А. Маржықбаев  Қомиссиясының хатшысы                                        Н. Кузят