ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

2018-11-23 18:07:59 2018 жылғы есеп беру кездесуі

№ р/с

Автордың Т. А. Ә. оның әлеуметтік жағдайы және мекен-жайы

Ескертулер мен ұсыныстардың қысқаша мазмұны

Іске асыру барысы

20 -  т

Залдан түскен жазбахат

Аула ішіндегі аумағын жарықтандыру туралы (Вс. Иванов к-сі, 81, 81/1, Мүткенов к-сі, 58)

Вс. Иванов к-сі, 81, 81/1, Мүткенов к-сі, 58 мекенжайлары бойынша тұрғын үйлерді жарықтандыру «ҮЭЖҚК» ПЭТК АҚ  ұйымымен орындалды,  жарықдиодты шамдар орнатылды

27 -  т

Оксана Станиславовна Ягунова, үй шаруасындағы, Генерал Дүйсенов к-сі, 18/1, 28-пәт.

«Oкеан» мейрамханасының жанындағы қоқыс контейнерін көшіру туралы

«Павлодар қаласының ТҮКШ, ЖК және АЖ бөлімі» ММ «Спецмашин» ЖШС-мен бірлесіп осы учаскеге комиссиялық тексеру жүргізілді. Тексеру нәтижесінде ірі – габаритті қоқыстың контейнерлерін жүргін бөлігіген көшіру және қоқыс шығару жиілігін арттыру туралы шешім қабылданды. Қоқыс контейнерлері көшірілді.

32 -  т

Мария Владимировна Ищенко, зейнеткер,

Қамзин к-сі,165, 99-пәт.

Үйдің ауласында мүмкіндіктері шектеулі тұлғаларға

қол жетімділікті өтетін жолды

қамтамасыз ету туралы Ленин к-сі, 7/1

Астана к-сі, 7/1 мекенжайы бойынша үйінің ауласында мүмкіндіктері шектеулі тұлғалар өтетін жол қамтамасыз етілді.

35 -  т

Залдан түскен жазбахат

Гагарин к-сі, 81 тұрғын үйінің ауласында ҚТҚ арналған алаңды жөндеу туралы

Гагарин к-сі, 81 үйдің ауласында контейнер алаңының асфальтбетонды жабынын жөндеу және қоршау орнату бойынша жұмыстар орындалды.