ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

2018-11-23 18:15:48 2018 жылғы ауыл окургтері әкімдерінің есеп беру кездесулері

№ р/с

Автордың Т. А. Ә. оның әлеуметтік жағдайы және мекен-жайы

Ескертулер мен ұсыныстардың қысқаша мазмұны

Іске асыру барысы

1 -қос.,

3 -  т

Александра Михайловна Борисенко, үй шаруасындағы, Молодежная к-сі, 3 үй

Астана қ., Баянауыл ауданына мүмкіндіктері шектеулі балаларды (22 адам) демалу үшін сапар ұйымдастыру туралы

2018 жылғы 8 қарашада Павлодар қаласының әкімдігі мүмкіндігі шектеулі балаларға Баянауыл ауданына сапар ұйымдастырды. Аталған сапар ақпараттандырылды, іс жүзінде үш бала (аналарымен) кетті. Сапар үшін автокөлік, тамақтану жергілікті кәсіпкерлер есебінен ұйымдастырылды. Экскурсия қатысушылары Баянауыл паркінің көрікті жерлерін аралады.

2 -қос.,

1 -  т

Долгое ауылы (бұдан әрі– а.) тұрғындарының ұжымдық өтініші

Футбол алаңын, балалар алаңын, тренажерларды орнату туралы

Долгое а. шағын-футбол алаңын, балалар алаңын, тренажерларды орнату бойынша шаралар қолдану

Ағымдағы жылдың қазан айында Долгое ауылында шағын-футбол алаңын, балалар алаңын, тренажерлерді орнату үшін алаңды дайындау бойынша жұмыс жүргізілді.

2019 жылы шағын-футбол алаңын, көше тренажерін және стрит воркауттар орнатылуы жүзеге асырылады.

Балалар алаңы орнатылды.