ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ШЫҒЫП ҚАЛҒАННЫҢ ОРНЫНА ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ПАВЛОДАР АУЫЛЫ ӘКІМІНІҢ САЙЛАУЫ БОЙЫНША КАНДИДАТТАРДЫ ҰСЫНУ, ТІРКЕУ МЕРЗІМДЕРІН ҰЗАРТУ, ДАТАЛАРЫН ӨЗГЕРТУ ТУРАЛЫ ҚАУЛЫ

2018-12-07 09:26:14 Павлодар ауылы әкімінің сайлауы

​​​​​​​Павлодар

қалалық

аумақтық сайлау

комиссиясы

Павлодарская

городская

территориальная

избирательная комиссия

140000 Павлодар қ.,

Қайырбаев к., 32, каб. 105

140000 г. Павлодар,

ул. Каирбаева, 32, каб. 105

2018  жылғы 18  қараша

18 ноября 2018 года

Шығып қалғанның орнына Павлодар қаласы

Павлодар ауылы әкімінің

сайлауы бойынша кандидаттарды ұсыну,

тіркеу мерзімдерін ұзарту, даталарын өзгерту туралы

ҚАУЛЫ

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 36-1-бабына 3, 6 – тарматарына сәйкес Павлодар қалалық аумақтық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1.  Әкімге кандидаттың алынуына байланысты оны тіркегенге дейін он күнге кандидаттарды ұсыну мен тіркеу мерзімі ұзартылсын.

2. Павлодар қаласы Павлодар ауылының шығып қалған әкімінің орына сайлау сайлау 2018 жылғы 22 желтоқсанға белгіленсін

3. 2018 жылғы 22 желтоқсанға белгіленген Павлодар қаласы Павлодар ауылының шығып қалған әкімінің орнына сайлауды дайындау және өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың уақыт бойынша өзгертілген Күнтізбелік жоспары (қоса беріледі) бекітілсін.

4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңымен белгіленген ережелерге сәйкес сайлауды ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету үшін Павлодар қаласының әкіміне, Павлодар қалалық мәслихатының хатшысына жолдансын.

Комиссияның төрағасы                                             А. Маржықбаев

Комиссияның хатшысы                                             Н. Кузят