ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2019-02-07 10:42:32 Қала жаңалықтары
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ АУКЦИОН!

«Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2019 жылдың 7 наурызындағы  сағат 10 00-де сауда-қоғамдық мақсаттағы объектілерінің құрылысын салу үшін  жер телімдерінің жалдау құқығын сату бойынша конкурс өткізеді. Сауда-саттық Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32, 202- кабинет мекенжайы бойынша өтеді.

Сауда-саттықта сату үшін ұсынылып отырған жер телімдерінің

тізбесі және олардың құқығы

р/с

Жер телімінің орналасқан жері

Жер телімінің

мақсатты нысаны

Жер телімінің көлемі, га

Бір жыл ішінде жыл

дық жалдау сомасы

Иеліктен айырылатын  құқық түрі

Бастапқы бағасы,

теңге

Павлодар қаласы, Лермонтов көшесі, 93/1

Жатақхананың құрылысын салу және ұстау үшін

70 740

5 жылға уақытша жер пайдалану құқығы

720 423

Конкурсқа қатысушыларды тіркеу, қабылдау: Конкурсқа қатысушыларды тіркеу және жер учаскесінің бағасы және оны пайдалану жөніндегі ұсыныстар конкурс өткізуден  3 күн бұрын аяқталады. Конкурсқа қатысушы ретінде тіркелу үшін мынадай құжаттарды тапсыру қажет: 1) конкурсқа  қатысуға өтінімді; 2) жеке куәлік немесе өкілеттің өкілеттілігін куәландыратын құжатты. Заңды тұлғалар  жарғының және заңды тұлғаны тіркеу туралы куәліктің көшірмелерін қосымша ұсынады. Көшірмелердің дұрыстылығын растау үшін түпнұсқаларды салыстыру үшін беріледі.

Конкурсқа қатысушыларды тіркеу ақпараттық хабарлама жарияланған күннен бастап жүргізіледі және конкурс өткізуден үш күн бұрын аяқталады.

Конкурсқа қатысуға өтінім бергеннен кейін өтінім беруші конкурс өткізу туралы хабарландыруда көрсетілген мерзімде жер учаскесінің бағасы және оны пайдалану жөніндегі жеке конвертте мөрленген ұсыныстарды береді.

Кепілдік жарна әрбір сауда-саттықтың объектісі бойынша 126 250 теңге мөлшерінде «Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» ММ депозиттік шотына Астана қаласы, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің, Павлодар облысы бойынша Қазынашылық Департаментіндегі ИИК KZ460705034633004001, Код 4633004, БИК KKMFKZ2A, БИН 041240007579, КНП 171, КБе 12, КБК-жоқ, кез келген банк арқылы енгізіледі.

Сауда - саттықтарға қатысуға өтінімдер мына мекенжай бойынша қабылданады: Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, 620  кабинет, телефон: 652408.

Конкурстың өткізу талаптары: Белгіленген күн мен сағатта комиссия отырысында конкурсқа қатысушылардың қатысуымен келіп түскен ұсыныстар бар конверт ашылады, барлық белгілінген талаптардың сақталуы тексеріледі, қажетті мәліметтер  мен құжаттардың болуы анықталады, келіп түскен ұсыныстар жария етіледі.

Конкурстың жеңімпазын дауыс беру нәтижесінде көпшілік дауыспен комиссия мүшелері анықтайды. Дауыстар тең болған кезде комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады. Егер екі немесе одан көп қатысушылардың бағасы бойынша ұсыныстар бірдей және ең жоғары болған жағдайда жеңімпаз жер учаскесін пайдалану жөніндегі ұсынылған ең қолайлы жағдай бойынша анықталады.

Сауда-саттықты ұйымдастырушы сауда-саттық басталар алдында сауда-саттыққа қатысушылардың санын есепке алады. Егер осы жер учаскесі немесе жер учаскесін жалдау құқығы бойынша сауда-саттыққа қатысушалардың саны екіден кем болса, осы жер учаскесі немесе жер учаскесін жалдау құқығы бір ғана қатысушыға сатылуы мүмкін үшінші және келесі сауда-саттықтарды қоспағанда, сауда-саттық  өтпеді деп жарияланады.

Төлемнің нысаны мен шарты: Сауда - саттықтарда анықталған жер учаскесіне жалға алу құқығының құны,  сатып алу - сату келісім шартына қол қойған күннен бастап бес банктік күннен кешіктірмей мерзіміне 50% мөлшерінде аванстық төлем ретінде төленеді, ал қалған сомасы жалға алу құқығының сатып алу - сату келісім шартына қол қойылған күннен бастап 30 күнтізбелік күннен кешіктірмей енгізілу қажет. Жалға алу құқығының сатып алу - сату келісім шарты  сауда - саттықтар аяқталғаннан кейін 10 күнтізбелік күннен кешіктірмей қол қойылады. Кепілдік жарна тиісті аванстық төлем есебінен саналады.

Жер телімдеріне жалға алу құқығын сату шарты: мақсатты нысанына сәйкес пайдалану, жалға алу құқығының сатып алу – сату  келісім шарттарын жасау, жерге орналастыру жобасын дайындауды қамтамасыз ету, жер теліміне жалға алу келісім шартын жасауды қамтамасыз ету, объектіні жобалау үшін сәулет-жоспарлау тапсырмасын алу, келісімді және инженерлік коммуникациялардың орындарын ауыстыруды қамтамасыз ету (бар болған жағдайда)