ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

БАНКТЕРГЕ ТЫЙЫМ АҚЫ АЛУҒА КЕЙБІР КОМИССИЯЛАРДЫҢ ТҮРЛЕРІ

2019-07-19 00:00:00 Әділет басқармасы

2019 жылғы 21 қаңтарда Президент меншік құқығын қорғауды күшейту, төрелік, сот жүктемесін оңтайландыру және қылмыстық заңнаманы одан әрі ізгілендіру мәселелері бойынша заңға қол қойды.

Осы заңның аясында басқа өзге де Заңға түзетулер енгізілді "банктер және банк қызметі Туралы", "Қазақстан Республикасындағы белгілейтін тыйым алуды банктердің қос комиссиялары: банктік шотты жүргізу үшін және қарыз беру үшін ашқан кезде осындай шот.

Аталған түзетулер заң қолданысқа енгізілген күннен бастап бір ай өткен соң күшіне енеді.

Анықтама: қазіргі уақытта Ұлттық Банк Басқармасының қаулысына сәйкес жылдық тиімді сыйақы ставкасын есептеу кезінде ескерілетін банктік қарыз беру мен қызмет көрсетуге байланысты комиссияның 11 түрі қарастырылған, ол 56 пайыздан аспауы тиіс.