ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

Ескертулерменұсыныстардыңқысқашамазмұны

Іске асыру барысы

1 -қос.,  1 -  т.

Қапсатова Гүлжанат Мейрамқызы, Жетекші а., Школьная к-сі, 24,   2-пәт., мәдениет ұйымдастырушы

М. Әуезов к-сі бойынша жолдың жөнделетіні туралы

«Ауылдық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бюдеттік бағдарламасының шеңберінде 2016 жылғы тамызда «Дорстрой» ЖШС мердігерлік ұйымымен 7348,0 мың теңге сомасына М.Әуезов к-сі бойынша жолдың орташа жөндеуі өткізілді

1 -қос.,  4-  т.

Герстенлауэр Ольга Вильгельмовна, Мойылды а., Парковая к-сі, 3, № 38 негізгі жалпы білім беру мектебінің жинап тазалаушысы

Парковая к-сі бойынша жолды жөндеу және көшенің жарықтандыруын өткізу туралы

«Аймақтардың экономикалық дамытуына көмек көрсету бойынша шараларды іске асыру» бағдарламасы шеңберінде «Горкомхоз» КМК-мен 512,9 мың теңге сомасына Парковая к-сі бойынша жолдың ағымдағы жөндеуі өткізілді (грейдерлеу және жермен жабу).

ЖӨБ БҚҚЕ қаражат есебінен «Хлебстрой» мердігерлік ұйымымен 649,0 мың теңге сомасына Парковая к-сін жарықтандыру бойынша жұмыстар өткізілді (темір тіреулерді орнату – 8 д., ДРЛ шамдары – 250 Вт – 10 д., РКУ жарықтары – 250 – 10 д., 0,4 кВ СИП сымы – 2 2х16 – 1300 м)

1 -қос.,  6-  т.

Новиков Валентин Максимович, Ленин к., Новоселовка к-сі, 24, зейнеткер

№ 31 ЖОББМ жылы дәретхананың құрылысы туралы

2016 жылғы маусымында жергілікті бюджетінен «Ленин кентіндегі 320 орынға арналған № 31 мектебіне санитарлық торабын жапсырма құрылысы» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу үшін 4067,0 мың теңге көлемінде қаражат бөлінді.

Конкурс нәтижелері бойынша ЖСҚ әзірленуші ретінде 2128,0 мың теңге сомасына «Павлодармоспроект» ЖШС анықталды.

Қазіргі уақытта «Павлодармоспроект» ЖШС жобалау ұйымымен осы жобаның әзірленуі өткізілуде. ЖСҚ-ның аяқталу мерзімі – 2016 жылғы желтоқсан.

1 -қос.,  15-  т.

Мұқанова Балшақар Тоқтамысқызы, Чкалов к-сі, 132, 36-пәт., «Жақсылық» жеке кәсіпкер

Ермак к-сі бойынша № 19, 21, 23 үйлерінің ауласын көріктендіру туралы

Ермак к-сі, 19, 21, 23 бойынша аула ішіндегі аумқтың көріктендіруін өткізуге жобалау-сметалық құжаттама әзірленген, мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысы бар. Аулаларды көріктендіру бойынша жұмыстарды өткізу үшін осы мекенжайлар Павлодар қалалық мәстихатына келісім үшін жіберілді. Қалайда ақшалай қаражат бөлінген кезде көріктендіру бойынша жұмыстар өткізіледі.

1 -қос.,  18-  т.

Малютина Надежда Ивановна, Кутузов      к-сі, 89, 138-пәт., «Союз» ЖПИК төрағасы

Кутузов к-сі бойынша № 204 үйінің аула аумағын көріктендіру туралы (жөндеу жұмыстары  жүргізілгеннен кейін жабындарын қалпына келтіру)

Кутузов к-сі бойынша № 204 үйдің ауласындағы асфальт жабындысын қалпына келтіру бойынша жұмыстары толық көлемінде өткізілді.

1 -қос.,  22-  т.

Андреева Елена Степановна, Лермонтов к-сі, 96/1, 82-пәт., зейнеткер

Қаладағы жаяу жүргіншілер өткелін («жолақты»), оның ішінде Лермонтов к-сі бойынша жаңарту

2016 жылы жол белгілеуінің тозу кезінде сәуірде, маусымда, тамызда оны жаңарту бойынша жұмыстар өткізілді, оның ішінде Лермонтов к-сі бойынша.