ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

2019-05-27 00:00:00 БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі жалпы бөлімнің бас маманы, «E-4» санаты, ОО-2 (негізгі қызметкердің жүктілігі және босануы бойынша демалысы кезеңіне уақытша):

Дүйсенова Әсия Жасланқызы

2. «Павлодар қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі жалпы бөлімнің бас маманы, «E-4» санаты, ОО-4 (негізгі қызметкердің жүктілігі және босануы бойынша демалысы кезеңіне уақытша):

Аяғанова Гулиза Серікқызы

3. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі көгалдандыру және көректендіру секторының бас маманы, «E-R-4» санаты:

Келдібекова Айзада Бейсенқызы

4.   «Павлодар қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, «E-R-4» санаты:

Жанғазинова Әйгерім Хамитқызы