ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ТЫЙЫМ САЛУ БЕЛГІЛЕРІН ОРНАТУ!

2019-06-06 16:59:30 ТЖ БАСҚАРМАСЫ ХАБАРЛАЙДЫ

"Жаз - 2019" негізгі ұйымдастыру және практикалық іс-шаралар жоспарын орындау мақсатында Павлодар қаласы Төтенше жағдайлар басқармасы "Павлодар қаласының ТКШ, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" ММ және "Павлодар облысы ТЖД ЖҚЖ" ММ бірлесіп Усолка өзені ауданында тыйым салу белгілерін орнатты. Жалпы 10 белгі орнатылды.

Сонымен қатар, қаланың ТЖБ қызметкерлері демалыс күндері судағы қауіпсіздік ережелерін түсіндіру бойынша алдын алу жұмыстарын жүргізу мақсатында қала тұрғындарының суға шомылатын орындарына рейдтер өткізді. Азаматтар судағы қауіпсіздік ережелерін еске саламыз, егер кенеттен сіздің пикникіңіз су айдынының жанында өтетін болса және сіз жүзуді шешсеңіз, сақтық шаралары туралы есте сақтаңыз. Жүзе алмайтын немесе спирттік ішімдіктерді іше алмайтын адамдарға суға жүзбеу жақсы, әйтпесе үйге оралмау қаупі бар!

Павлодар қаласы ТЖ басқармасы Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне сәйкес рұқсат етілмеген жерлерде шомылған жағдайда әкімшілік жаза қарастырылғанын хабарлайды.

Хасанова Д.

Павлодар қаласы ТЖБ бас маманы