ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

«ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ 2018 ЖЫЛҒЫ 28 ЖЕЛТОҚСАНДАҒЫ «МЕМЛЕКЕТТІК САТЫП АЛУДЫ ҰЙЫМДАСТЫРУДЫ ЖӘНЕ ӨТКІЗУДІ БІРЫҢҒАЙ ҰЙЫМДАСТЫРУШЫ ОРЫНДАЙТЫН БЮДЖЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАР МЕН ТАУАРЛАРДЫ, ЖҰМЫСТАРДЫ, КӨРСЕТІЛЕТІН ҚЫЗМЕТТЕРДІ АЙҚЫНДАУ ТУРАЛЫ» №1374/27ҚАУЛЫСЫНЫҢ КҮШІ ЖОЙЫЛДЫ ДЕП ТАНУ ТУРАЛЫ» ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ ҚАУЛЫСЫНА ПРЕСС-РЕЛИЗ

2019-05-23 00:00:00 НОРМАТИВТІК-ҚҰҚЫҚТЫҚ АКТІЛЕР

«Павлодар қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы «Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламалар мен тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы» №1374/27 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Павлодар қаласы әкімдігінің қаулысы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі «Құқықтық актілер туралы» Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді.

Жоба қабылданған жағдайда әлеуметтік-экономикалық және\немесе құқықтық салдардарды тартпайды.

Қаулының жобасы «Электрондық үкімет» порталында ашық НҚА бөлімінде орналастырылды.