ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

2019-07-03 00:00:00 БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі бюджеттің орындалуын талдау және жиынтық секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Дінмухамет Маратұлы Секербаев

2. Павлодар қаласы ішкі саясат  бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаржы-құқықтық секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Жұлдыз Маратқызы Жұмаханова

3. «Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі мониторинг және ақпараттық қызмет көрсету секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Сәния Серекбайқызы Манапова

4. «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі мүгедектермен және үкіметтік емес ұйымдармен жұмыс жөніндегі секторының бас маманы, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне уақытша):

Гүлжан Мухамеджанқызы Амренова

5. «Павлодар қаласы құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаржы есебі және есеп беру секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Күлшат Файзуллақызы Ибраимова