ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

Версия для слабовидящих
2019-07-16 09:39:32 Мәдениет
2019 ЖЫЛҒЫ 17 ШІЛДЕДЕН 20 ШІЛДЕГЕ ДЕЙІН ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ КҮНІН МЕРЕКЕЛЕУ БАҒДАРЛАМАСЫ

2019 ЖЫЛҒЫ 17 ШІЛДЕ

МЕРЕКЕЛІК БАҒДАРЛАМА

УСОЛКА Ш/А, ТКАЧЕВ КӨШЕСІ, 17/1

ЖОБМ шығармашылық ұжымдардың
 қатысуымен концерттік бағдарлама, 
номинациялар бойынша жарыстар 
(«Вера» ПИТК, «Ремсервис» ЖК), 
мерекелік дәм татқызу

-

12.00-15.00

Мини-футбол, көңілді жарыстар

-

12.00-15.00

Мерекелік сауда

-

12.00-15.00

2019 ЖЫЛҒЫ 18 ШІЛДЕ

МЕРЕКЕЛІК БАҒДАРЛАМА

2-ПАВЛОДАР АЙМАҒЫ, ЧКАЛОВ КӨШЕСІ, 130

ЖОБМ  шығармашылық ұжымдардың
 қатысуымен концерттік бағдарлама, 
номинациялар бойынша жарыстар 
(«Жақсылық» ЖК), 
мерекелік дәм татқызу

-

12.00-15.00

Мини-футбол, отбасылық эстафета

-

12.00-15.00

Мерекелік сауда

-

12.00-15.00

2019 ЖЫЛҒЫ 19 ШІЛДЕ   

ОБЛЫСТЫҚ КӨРКЕМ МҰРАЖАЙЫ

(Торайғыров к-сі, 44/1)

«Týǵan qala – родной город» көрмесі

-

10.00-18.00

Павлодарлық суретшілер салоны 
(Павлодар қаласы суретшілерінің сурет көрмесі)

-

10.00-18.00

«Жинақ інжуі» көрмесі

-

10.00-18.00

Г. Н. ПОТАНИН АТ. ОБЛЫСТЫҚ ТАРИХИ-ӨЛКЕТАНУ МҰРАЖАЙЫ

(Астана к-сі, 147)

«Павлодар қаласының тарихы» 
тақырыптық экскурсия

-

10.00-18.00

П. ВАСИЛЬЕВ АТ.  МҰРАЖАЙ-ҮЙІ

(Чернышевский к-сі, 121)

Жазушы Павел Васильевке арналған

«Ұшып бара жатқанда қағылған құс сияқты»

көрмесі

-

10.00-18.00

Қ. ӘБУСЕЙІТОВ АТ. МӘДЕНИ-САУЫҚ ОРТАЛЫҒЫ

(Катаев к-сі, 44)

Кинорежиссер, актер Қуат Әбусейітовтің

«Сыр естеліктер» фильмдерінің

мерекелік көрсетілімі: «Комета» к/ф,

«Менің арманым» к/ф

-

 

11.00-13.00

14.00-16.00

МЕРЕКЕЛІК БАҒДАРЛАМА

 ВОРУШИН КӨШЕСІ, 6/2 (№37 ЖОБМ)

ЖОБМ шығармашылық ұжымдардың 
қатысуымен концерттік бағдарлама, 
номинациялар бойынша жарыстар 
(«Әбенова» ЖК, «Гаврилов» ЖК, 
Коммунальщик-Отау» ПИТК),  
мерекелік дәм татқызу

-

12.00-15.00

Мини-футбол,  көңілді жарыстар

-

12.00-15.00

Мерекелік сауда

-

12.00-15.00

МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ ДЕМАЛЫС ОРТАЛЫҚ САЯБАҒЫ

Металлург Күніне арналған 
«Балалық шақ аумағы» 
ойын-сауық бағдарламасы 

-

13.00-16.00

ОРТАЛЫҚ ЖАҒАЛАУ,

«ERTIS PROMENADE» САХНАСЫ

Металлург Күніне арналған салтанатты іс-шара

-

19.00-20.00

Қазақ және ресей эстрада

жұлдыздарының қатысуымен   

мерекелік бағдарлама

(«The Jigits», «Burito» тобы)

-

20.00-21.30

2019 ЖЫЛҒЫ 20 ШІЛДЕ  

«КВАЗАР» СҮ АЛДЫНДАҒЫ АЛАҢ

(Естай-Пахомов к-лерінің қиылысы)

Мерекелік ауылшаруашылық жәрмеңкесі

-

8.00-14.00

Мини-футбол,  гір спорты , 
армрестлинг,  дойбы, асық ату

-

9.00-14.00

Мерекелік бағдарлама  

-

12.00-15.00

Г. Н. ПОТАНИН АТ. ОБЛЫСТЫҚ ТАРИХИ-ӨЛКЕТАНУ МҰРАЖАЙЫ

(Астана к-сі, 147)

«Павлодар қаласының тарихы» 
тақырыптық экскурсия

-

10.00-18.00

П. ВАСИЛЬЕВ АТ.  МҰРАЖАЙ-ҮЙІ

(Чернышевский к-сі, 121)

Жазушы Павел Васильевке арналған

«Ұшып бара жатқанда қағылған құс сияқты»

көрмесі

-

10.00-18.00

   ОБЛЫСТЫҚ КӨРКЕМ МҰРАЖАЙЫ

(Торайғыров к-сі, 44/1)

«Týǵan qala – родной город» көрмесі

-

10.00-18.00

Павлодарлық суретшілер салоны 
(Павлодар қаласы суретшілерінің сурет көрмесі)

-

10.00-18.00

«Жинақ інжуі» көрмесі

-

10.00-18.00

СТРИТБОЛ АЛАҢЫ

(Қайырбаев к-сі, 32)

Кроссфит қалалық ашық турнирі

-

10.00-16.00

ГАГАРИН АТ. САЯБАҚ

Теміртау қаласы зообағының

гастрольдері (Қарағанды облысы)

-

10.00-19.00

«АСТАНА» МС АУМАҒЫ

(Қайырбаев к-сі, 87)

Ресейлік мемлекеттік циркінің гастрольдері

-

10.00-19.00

ШАХМАТ ҮЙІ

(Естай к-сі, 83)

Шахмат қалалық ашық турнирі

-

10.00-12.00

МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ ДЕМАЛЫС ОРТАЛЫҚ САЯБАҒЫ

Мини-футбол және стритбол  қалалық ашық турнирі

-

10.00-13.00

Металлург Күніне арналған мерекелік бағдарламасы

-

12.00-16.00

МЕРЕКЕЛІК БАҒДАРЛАМА

ХИМГОРОДКИ Ш/А, ТОРАЙҒЫРОВ КӨШЕСІ, 6

ЖОБМ шығармашылық ұжымдардың 
қатысуымен концерттік бағдарлама,
 номинациялар бойынша жарыстар
(«Тамерлан» ПИТК, «Талисман» ПИТК, 
«Тамерлан» ЖШС)

-

12.00-15.00

Мини-футбол, стритбол

-

12.00-15.00

Мерекелік сауда

-

12.00-15.00

МЕРЕКЕЛІК БАҒДАРЛАМА

ДАЧНЫЙ Ш/А,  НАЗАРБАЕВ ДАҢҒ., 297 Т/Ү ҚАСЫНДАҒЫ САЯБАҚ

ЖОБМ шығармашылық ұжымдардың
 қатысуымен концерттік бағдарлама, 
номинациялар бойынша жарыстар 
(«Беркут» ПИТК, «Дачный» ЖТҮҚ), 
мерекелік дәм татқызу

-

12.00-15.00

Мини-футбол, стритбол

-

12.00-15.00

Мерекелік сауда

-

12.00-15.00

«АРТУР» САУДА ҮЙІ

(Назарбаев даңғ.-Естай к-сі)

Қала күніне орай ойын-сауық бағдарламасы

-

12.00

«МЕТРО» САУДА ОРТАЛЫҒЫ

(Торговая к-сі, 1/5)

Қала күніне орай ойын-сауық бағдарламасы

-

12.00

«BATYR MALL» САУДА ОРТАЛЫҒЫ

(Қамзин к-сі, 67/1)

Қала күніне орай ойын-сауық бағдарламасы

-

13.00

ОРТАЛЫҚ ЖАҒАЖАЙ

«Жағажайда белсенді тынығу» 
ойын-сауық бағдарламасы 
(ойындар, сайыстар, дискотека)

-

16.00-18.00

Демалушылар үшін «Арқан тарту» жарысы

-

16.00-19.00

Жағажай волейбол және футбол жарыстары

-

16.00-19.00

ОРТАЛЫҚ ЖАҒАЛАУ,

 «ERTIS PROMENADE» САХНАСЫ

Қаланың шығармашылық ұжымдардың 
мерекелік бағдарламасы

-

18.00-19.00

«КӨРКЕЙЕ БЕР, ТУҒАН ҚАЛАМ!» 
- МЕРЕКЕЛІК ІС-ШАРАНЫҢ 
САЛТАНАТТЫ АШЫЛУЫ 

-

19.00-19.40

Павлодар қаласының әкімі 
Қ. Т. Нүкеновтің құттықтауы 

-

19.40-19.50

«Павлодар қаласының құрметті азаматы»
 атағын беру, «Жомарт жүрек» 
номинация бойынша марапаттау, 
«Үздік үй», «Үздік аула» 
байқауларының қорытындысын шығару

 

19.50-20.00

«Формат» тобы, Дастан Оразбеков - 
қазақ эстрада жұлдыздарының өнер көрсетуі 

-

20.15-21.30

«Morandi» тобы шетелдік эстрада
 жұлдыздарының өнер көрсетуі

-

21.30-22.30

Лазерлік шоу

-

 22.30

ОРТАЛЫҚ ЖАҒАЛАУ

(ЖОҒАРҒЫ ДЕҢГЕЙ)

Жас суретшілер көрмесі 
(балалар шығармашылық мектептерінің, 
колледждер мен жоғарғы 
оқу орындар студенттерінің  шығармалары)

-

16.00-19.00

Отбасылық-ойын алаңы 
(жарыстар, логикалық ойындар, 
мектепке дейінгі мекемелердің 
қатысуымен шығармашылық нөмірлер)

-

16.00-19.00

«Қаланың фотоколлажы» - 
қаланың көрнекі жерлерінің аясында 
фотосуреттерге арналған алаң

-

16.00-19.00

«Шеберлер қаласы» - «Город мастеров»
 сәндік-қолданбалы өнер бұйымдарының
 сауда-көрмесі

-

16.00-19.00

«DanceFusion» музыка және би жобасы

-

16.00-19.00

Дөңгелектерді лақтыру, дартс, 
асық ату спорттық алаңдары

-

16.00-19.00

Мерекелік сауда

-

13.00-21.00

ОРТАЛЫҚ ЖАҒАЛАУ

(ТӨМЕНГІ ДЕҢГЕЙ)

«Павлодар-спортты қала» -  армрестлинг, 
гір спорты,  мас-рестлинг,  қазақ күресі

-

17.00-20.00

Жастар жылы шеңберінде және 
Павлодар қаласы күніне арналған  
STREET WORKOUT қала турнирі

-

17.00-19.00

«РЕЧНОЙ» МӘДЕНИ-САУЫҚ ОРТАЛЫҒЫ 

(Ак. Шөкин к-сі, 1)

Қала күніне орай ойын-сауық бағдарламасы

-

17.00

 ЕРТІС ӨЗЕНІНІҢ АКВАТОРИЯСЫ

Өзен кеме шеруі 

-

19.00-20.00

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ АУЫЛ АЙМАҒЫ

17 шілде

Кенжекөл ауылының «Сұңқар» 

БЖК мини футболдан жарыс

-

15.00-17.00

18  шілде

Долгое ауылында мини футболдан жарыс

-

18.00-20.00

Кенжекөл ауылында жағажай волейболдан жарыс

-

18.00-19.30

19  шілде

«Сүйікті қала жүрекке қымбат»-

Кенжекөл ауылында еңбек ардагерлеріне

арналған ойын-сауық бағдарламасы

-

12.00-14.00

20  шілде

Ленин кентінде «Менің қалам» концерттік бағдарламасы 

-

11.00-13.00

Ленин кентінде қазақша күрес және арқан тарту турнирі

-

11.00-13.00

Ленин кентінде «Менің Павлодарым»

фотокөрмесі, қолөнер көрмесі,

қазақ ұлттық тамақ өнімдерінің жәрмеңке-сатуы

-

11.00-13.00

Ленин кентінде дойбы, шахмат,

мини-футбол, үстел теннис, дартс,

тоғыз құмалақ және садақпен ату турнирі,

жеңіл атлетикалық марафоны

-

11.00-13.00

Жетекші ауылында «Әсем қалам» мерекелік бағдарламасы

-

11.00-13.00

Жетекші ауылында «Мен оқимын,

ойнаймын, ойлаймын»

ойын-сауық бағдарламасы

-

11.00-13.00

Мойылды ауылында Қала күніне арналған

мерекелік іс-шарасы

-

11.00-13.00

Кенжекөл ауылында «Павлодар,

менің бала кезімнің қаласы» кітап көрмесі

-

11.00-17.00

Прочитано: 2067 раз