ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТТЕРГЕ ӘҢГІМЕЛЕСУГЕ ҚАТЫСУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН, ҮМІТКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМІ

2019-07-29 00:00:00 ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТІНЕ ӘҢГІМЕЛЕСУГЕ ҚАТЫСУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН ҮМІТКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі әкімшілік-қаржы секторының бас маман - экономист, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

Мұқанова Әйгерім Сабырғалиқызы

2. «Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі тілдерді дамыту секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

1) Сыздықова Гаухар Орналықызы

2) Балтабаева Самал Заидқызы

3. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жоспарлау-өндірістік секторының бас маманы, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

Үміткерлер жоқ

4. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі көгалдандыру және көріктендіру секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Қужаков Талғат Көпжасарұлы

5. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі құжаттамалық қамтамасыз ету және өтініштермен жұмыс жөніндегі секторының бас маманы, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

Үміткерлер жоқ

6. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік заңгерлік секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

1) Төлемисов Рүстем Қанатұлы

2) Тоқжігітов Сейфолла Қанатұлы

7.  «Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі бас маман – бас бухгалтері, E-R-4 санаты:

Уалитова Зәуреш Қайырбайқызы

8.  «Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жер телімдерін алып қою жөніндегі секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Тоқжігітов Сейфолла Қанатұлы

9. «Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі кәсіпкерлікті дамыту секторының бас маманы, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

Несипбаева Жамиля Каркеновна

10. «Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі тұтынушы рыногін үйлестіру және ауыл шаруашылығы секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

1) Смаилов Әмір Әлібекұлы

2) Тоқжігітов Сейфолла Қанатұлы

11. «Павлодар қаласы ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық және діни бірлестіктермен байланыс жөніндегі секторының басмаманы, E-R-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

1)Түлепбергенов Азамат Қайратұлы

2)Балтабаева Самал Заидқызы

12. «Жетекши ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы, E-G-4 санаты:

Байтуғанова Кәмшат Саматқызы

13. «Мойылды ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, E-G-3 санаты:

Султанова Жадыра Ақылбекқызы