ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

2019-08-19 00:00:00 БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі жалпы бөлімнің бас маманы,  E-4 санаты (уақытша):

Нәдия Мұратқызы Молдабекова

2. «Павлодар қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі әкімшілік-қаржы бөлімінің бас маманы,  E-4 санаты (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне дейін уақытша):

Анар Жасланқызы Сәдуақасова

3. «Павлодар қаласы мемлекеттік сатып алу бөлімі» мемлекеттік мекемесі құқық жұмысы секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Альфинура Серікқызы Насибула

4. «Павлодар қаласы білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі тәрбие жұмысы секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Анаргүл Амангелдіқызы Шакирова

5. «Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жер телімдерін ресімдеу жөніндегі секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Самал Мұхтарқызы Исабекова

6. «Павлодар қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі есеп және түгендеу жүргізу секторының бас маманы (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне уақытша), E-R-4 санаты:

Данияр Серікұлы Ахметов

7.  «Ленин кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы, E-G-4 санаты:

Ильяс Мәжітұлы Байзелдинов