ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2019-09-05 08:52:17 Хабарландыру
ХАБАРЛАНДЫРУ

Қазақстан Республикасының  мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару Заңының 3 - бабы 10 - тармақшасына сәйкес, 2019 жылдың 11 қыркүйегінде сағат 11.00-де (Павлодар қ., Қайырбаев көш, 32, отырыс залында)  VI сайланған Павлодар қалалық мәслихатының 57 кезекті сессиясы өтеді.

Күн тәртібі:

1. ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтің «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласының іске асыру барысы туралы.

2. ҚР Президентінің «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» - атты Жолдауында Жастар жылы аясында жастар саясатын іске асыру барысы туралы.

3. Павлодар қаласы аумағында халықтың санитарлық-эпидемиологиялық саулығын қамтамасыз ету.

4. Тұрғын үй-коммуналдық қызметтердің, жылумен жабдықтау ұйымдардың, тұрғын үй қорының және әлеуметтік-мәдени мәнді нысандардың жылу маусымына дайындық барысы туралы.

5. Павлодар қаласында «7-20-25» тұрғын үй бағдарламасын іске асыру барысы туралы.

Павлодар қалалық

мәслихат аппараты