ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2017 ЖЫЛҒЫ 27 ҚАҢТАРДАҒЫ ЖЕТЕКШІ АУЫЛЫ ӘКІМІНІҢ МІНДЕТІН АТҚАРУШЫСЫ АУЫЛ ТҰРҒЫНДАРЫМЕН ЕСЕП БЕРУ КЕЗДЕСУІНДЕ АЙТЫЛҒАН ҰСЫНЫСТАРЫ МЕН ЕСКЕРТУЛЕРІН ЖҮЗЕГЕ АСЫРУ ШАРАЛАРЫ ТУРАЛЫ

2018-01-18 16:44:57 2017 жылғы ауыл окургтері әкімдерінің есеп беру кездесулері

№ 5-р от 27.01.2017

2017 жылғы 27 қаңтардағы

Жетекші ауылы әкімінің

міндетін атқарушысы  ауыл

тұрғындарымен есеп беру

кездесуінде айтылған ұсыныстары

мен ескертулерін жүзеге асыру

шаралары туралы

Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 ақпандағы  «Орталық атқарушы органдар басшыларының, әкімдердің, ұлттық жоғары оқу орындары ректорларының халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы» № 190 Жарлығы және Жетекші ауылы әкімінің міндетін атқарушысының  есеп беру кездесуінде айтылған ұсыныстарды және ескертулерді қарастыру мақсатымен жүзеге асырылуын қамтамасыз ету:

1. 1-қосымшаға сәйкес, Жетекші ауылы әкімінің міндетін атқарушысының тұрғындарымен есеп беру кездесуінде айтылған ұсыныстарды қарау және ескертулерді жою мақсатында іс-шаралар бекітілсін;

2. 2-қосымшаға сәйкес, Жетекші ауылы әкімінің міндетін атқарушысының  есеп беру кездесуінде айтылған азаматтардың ұсыныстары мен ескертулері туралы ақпарат мәліметке алынсын.

3. Бұл өкімінің орындалуын бақылдауды өзіме қалдырамын.

Жетекші ауылы әкімінің

міндетін атқарушысы                                                       Т. Шкуренко