ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТТЕРГЕ ӘҢГІМЕЛЕСУГЕ ҚАТЫСУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН, ҮМІТКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМІ

2019-10-07 15:26:04 ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТІНЕ ӘҢГІМЕЛЕСУГЕ ҚАТЫСУҒА РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН ҮМІТКЕРЛЕРДІҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі  басшысының орынбасары, E-R-2 санаты:

Нариман Ерғалиұлы Қайырленов

2. «Павлодар қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі»  мемлекеттік мекемесі  тұрғын үй қорын тексеру және мониторинг секторының меңгерушісі, E-R-3 санаты:

Бақытгүл Фаттахқызы Базылова

3. «Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жоспарлау-өндірістік секторының меңгерушісі, E-R-3 санаты:

Қамажай Көшімханқызы Шәкиева

4. «Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, E-G-3 санаты, (17-2-2):

Алмагүл Жұмабекқызы Тименова