ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2019-11-14 18:59:35 Қала жаңалықтары
«ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ТРАМВАЙ БАСҚАРМАСЫ» АҚ БІРГЕ БАҒАЛЫ СЫЙЛЫҚТАР ҰТЫП АЛУҒА БОЛАДЫ

Құнды сыйлықтарды жеңіп алу бұған дейін дәл осылай жеңіл болған емес! «Павлодар қаласының трамвай бөлімі» АҚ-ның «Кездейсоқ сандар марафоны»  акциясына қатысыңыз.

Ол үшін сізге 14 қарашадан 25 желтоқсанға дейін трамвай билеттерін жинап, бағалы сыйлықтардың ұтыс ойынына қатысу жеткілікті. Акцияның нәтижелері 26 желтоқсанда белгілі болады. Жеңімпаздар «кездейсоқ сандар генераторы» бағдарламасы арқылы анықталады. Марафонның жеңімпаздары теледидарлар, табалар мен үтіктерге ие болады.

Жеңімпаз билеттердің нөмірлері «Ирбис» телекомпаниясының эфиріндегі «Тамаша-Тандау» бағдарламасында, «Павлодарньюс» ақпараттық агенттігі және 2019 жылғы 27 желтоқсандағы «Обозрение недели»  газетінде жарияланады.

Қосымша ақпарат алу үшін 33-38-38 телефоны бойынша «Павлодар қаласының трамвай басқармасы» АҚ маркетинг бөліміне хабарласыңыз.