ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

2019-11-14 19:08:30 БОС ӘКІМШІЛІК МЕМЛЕКЕТТІК ЛАУАЗЫМДАРҒА ОРНАЛАСУҒА ЖЕҢІМПАЗДАРДЫҢ ТІЗІМІ

1. «Павлодар қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі мемлекеттік құқықтық бөлімінің бас маманы, «E-4» санаты:

Ордабаева Жанар Төлегенқызы

2. Павлодар қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі әкімшілік-қаржы бөлімінің бас маманы, «E-4» санаты:

Бадамшина Ақмарал Айдарханқызы

3. «Павлодар қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы,  E-R-4 санаты:

Орынтаева Самал Асканқызы

4. «Павлодар қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі коммуналдық меншікті жедел басқару секторының бас маманы (негізгі қызметкердің бала күту жөніндегі демалысы кезеңіне уақытша), E-R-4 санаты:

Мусина Данара Сериккалиқызы

5. «Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі тілдерді дамыту секторының бас маманы, E-R-4 санаты:

Серим Ильяс Серимулы