ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

6 САЙЛАНҒАН ПАВЛОДАР ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ 2020 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АЗАМАТТАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

2020-01-16 00:00:00

Депутаттың Т.А.Ә.

Округ №

Қабылдауды өткізу орны

Қабылдау уақыты

1

Баяндин Марат Асылбекұлы

1

Ленин кенті, Макаренко көшесі, 1, кент әкімдігі, қабылдау бөлімі, тел. 337313

Павлодар қаласы, Ледовской көшесі, 18/3, № 30 Жалпы орта білім беру мектебі, тел. 332660

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін, (қабылдау екі жерде кезек бойынша өткізіледі).

2

Мұқашева Зәуреш Қуантайқызы

 

2

Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат,тел. 32-30-62 Павлодар қаласы, Павлодар ауыл әкімдігі округі 31-86-06 қабылдау бөлімі.

Апта сайын, әр сейсенбі, сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

3

Әбенов Ерқанат Кайратұлы

3

Павлодар қаласы, Айманов көш., 43, тел. 20-83-53, «Ардагерлер кеңесі» ғимараты, 1 қабат

Әр айдың соңғы жұмасы, сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін

4

Дяк Аурика Георгиевна

4

Павлодар қаласы, Астана көшесі, 16, 2 қабат, қабылдау бөлімі, тел. 32-80-00

Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

5

Аманжолов Болат Әменұлы

5

Павлодар қ., Луговая көш., 16, 5 қабат, 503 каб., тел. 70-38-19

Әр айдың үшінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

6

Акопян Гнел Мартиросович

6

Павлодар қаласы, М. Исиналиев көшесі 1, 208 кеңсе, тел.32-96-60

Апта сайын, әрбір жұма сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

7

Нұрсеитов Тлеубек Рымбекұлы

7

Павлодар қ., Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, көмекшісі Әйгерім 87077170966

Әр айдың бірінші бейсенбісі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

8

Қайдарова Гүлнәр Шамарқызы

9

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 13 учаскелік полиция бекеті, тел.68-67-41

Әр айдың соңғы жұмасы,  сағат 14.30-дан -15.30-ға дейін

9

Смағұлов Болат Қапарұлы

10

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі, 12, ардагерлер кеңесі, тел. 73-22-47

Әр айдың бірінші сейсенбісі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

10

Кожин Кобланбек Нұрмұханұлы

11

Павлодар қаласы, Павлодар қонақ үйі, 2 қабат, каб. №21- № 22, Российская к.18, көмекшісі   Анна тел. 87052563434

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

11

Смағулов Азамат Сапаргелдіұлы

12

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, тел. көмекшісі Әлия 87010321232

Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

12

 Алтынбек Нұхұлы

13

Павлодар қаласы, ПМПУ, Мира көшесі, 60, тел.555434

Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

13

Қалижанова Сандуғаш Қайыргелдіқызы

14

Павлодар қаласы, Лесная көшесі, 2/1, «Мирас ПВ» фирмасы, қабылдау бөлімі тел. 62-41-47

Әр айдың  соңғы жұмасы, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

14

Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы

15

Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4, Ардагерлер кеңесі, тел. 54-25-77

Әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

15

Кнутас Вячеслав Владимирович

16

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі, 27,№ 22 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 39-34-59

Әр айдың екінші жұмасы,сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

16

Богатырёв Станислав Султанович

17

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 90, № 9 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі тел. 34-23-65

Әр айдың екінші бейсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін

17

Айтышев Мақсат Қалымтайұлы

18

Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 3 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі, тел. 65-58-61

Әр айдың соңғы жұмасы,сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

18

Голубенко Виталий Сергеевич

19

Солтүстік өңдірістік аймақ, «Алюминий Қазақстан » АҚ дирекциясы, 2 қабат, №3 кабинет, тел. 37-46-19

Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін

19

Веретнов Игорь Викторович

21

Павлодар қаласы, Майра көшесі 47, № 8 ША, Ардагерлер кеңесі, тел. 52-68-08

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін

20

Пряхин Виктор Петрович

22

Павлодар қаласы, Майры көшесі 47,  кітапхана, тел. 37-28-57

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.30-дан 18.30-ға дейін

21

Деймунд Виктор Георгиевич

23

Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, «Нұр Отан» партиясының қалалық филиалы, тел. 61-94-91

Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін

22

Оспанов Айнар Абузарұлы

24

Павлодар қаласы, Сормов көшесі 8, Кенжекөл ауылдық округі

Әр айдың соңғы бейсенбісі сағ.11- 12.00 дейін

23

Желнов Михаил Анатольевич

25

Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 346, №21 ЖОБМ, 213 каб., тел. 60-73-13

Әр айдың соңғы бейсенбісі,  сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін