ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2020-01-17 16:06:43 Қала жаңалықтары
ҚЫС КЕЗІНДЕГІ ЖОЛДАРДАҒЫ ҚАУІПСІЗДІК ШАРАЛАРЫ ТУРАЛЫ МАҢЫЗДЫ АҚПАРАТ

Егер сіз қыс мезгілінде алыс жолға шығуды қаласаңыз, онда сіз әрбір автокөлікте міндетті түрде төтенше жағдайда өмірді құтқаратын заттар-дәнекерлеуші шамдар, тростар, дөңгелектерге арналған шынжырлар болуы қажет. Қатты аяз немесе қар жауу кезінде бірнеше автокөліктен топтасу қажет, ал сынған жағдайда басқа жүргізушілер көмекке келе алады.

Егер боран кезінде жолда қалып қойсаңыз:

- көліктің жалюзін жауып, радиатор жағынан қозғалтқышты жабыңыз;

- мүмкіндігінше автокөлікті қозғалтқышпен жел жағына орналастырыңыз;

- автокөліктің айналасындағы қарды, оның астында қалмау үшін, оқтын-оқтын тазалаңыз.;

- кабинаға пайдаланылған газдардың кіруіне жол бермеңіз: пайдаланылған құбырдың қармен бітелмеуін қадағалаңыз.

Егер сіздің автокөлік жолда болса:

- үрейленбеңіз, жағдайды бағалаңыз: бағдарлар, орналасқан жері, елді мекенге дейінгі қашықтық, тәулік уақыты;

- егер сіз күтуді шешсеңіз, ұйықтамауға тырысыңыз;

- жүруге шешім қабылдасаңыз, жолдан түспеңіз: олар қар аз көлемде түседі және бағдарлануға болатын жиегі бар.

Есіңізде болсын, көліктің кем дегенде бес дөңгелегі бар, олар кез-келген ауа райында жақсы жанады.

Павлодар қаласы аумағында орналасқан жылыту пункттері туралы ақпарат:

1. Павлодар - Омбы - "Нұртас" балалар Жастар спорт орталығы МҚКК, Павлодар ауылы. №40 ЖОМ Павлодар ауылы. Павлодар ауылы әкімдігінің тәулік бойы нөмірі - 624341.

2. Павлодар - Успенка - "Мойылды шипажайы" АҚ, №38 НМ, Мойылды ауылы әкімдігінің тәулік бойы нөмірлері-356596

3. Павлодар - Майқапшағай-Кенжекөл ЖОББМ, Кенжекөл ауылы әкімдігінің нөмірі: 352475.

4. Павлодар - Астана - №33 ЖОМ Ленин кенті, тәулік бойы нөмірі Ленин кентінің әкімдігі: 337205.

5. Павлодар-Шарбақты-Жетекші ЖОМ Жетекші ауылы, Жетекші ауылы әкімшілігінің тәулік бойы нөмірі-356-793.

Павлодар қаласының ТЖБ