ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҚ ӨНІМДЕРІНІҢ НАРЫҒЫ

2018-01-06 13:32:54

Павлодар қаласында әр апта сайын ауыл шаруашылық жәрмеңкесі өткізіледі. Бұл жәрмеңкеде 100 астам жергілікті қала және облысымыздың тауар өндірушілері қатысады.  Сондай-ақ  осы ауыл шаруашылық жәрмеңкесінде Павлодар облысының ауыл шаруашылық басқармасы бекіткен кесте тізімі бойынша Павлодар облысының аудандары шығады.

Аталған жәрмеңке әлуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының бағасын ұстап тұру үшін және төмен бағамен сату үшін (сиыр еті, жылқы еті , қой еті, шошқа еті, картоп және көкөніс өнімдері), бәсекелес ортаға қолданыстағы нарықты құру, сондай-ақ тікелей қандай да бір делдал сілтемесіз өндірушіден саудаларды ұйымдастыру үшін жобаланған.

Қазіргі уақытта ауыл шаруашылық жәрмеңкесі апта сайын Торговая көшесі, 4/1(шағын айналым аумағы) мекен жайында өткізіледі. 2016 жыл кезеңінде 1071,1 млн. теңге сомасына 53 жәрмеңке өткізілді.