ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2018-03-12 14:50:21 Қала жаңалықтары
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІНДЕ VI САЙЛАНҒАН ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ 33 КЕЗЕКТЕН ТЫС СЕССИЯСЫ ӨТЕДІ

Қазақстан Республикасының  мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару Заңының 3- бабы 10- тармақшасына сәйкес, 2018  жылдың  13 наурызында  сағат 11.00-де (Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі,32, отырыс залында) VI сайланған Павлодар қалалық мәслихатының 33 кезектен тыс  сессиясы өтеді.

Күн тәртібінде:

1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі « Павлодар қаласының шекарасы шегінде қалалық қоғамдық көлікте ( трамвайларда, автобустарда және шағын автобустарда) жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті келісу туралы! № 61/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

2. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы «2018-2020 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы» № 215/30 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы.

3. «Сары-Арқа» көппәтерлі тұрғын  үй кешенінің құрылысын салуға мемлекеттік мұқтаж үшін жер телімін  және (немесе) өзге жылжымайтын мүлікті  иеліктен шығаруға байланысты  берілетін жылжымайтын   мүліктің  немесе оған берлетін құқық құнының иеліктен шығарылатың жер телімінің және жылжымайтын мүліктің немесе оған берлетін құқық құнына шегерле отырып, жақсы жабдықталған тұрғын ұйді (пәтерді) беру жолысмен мемлекеттік мұқтаж үшін жер телімін  және өзге жылжымайтын мүлікті   сатып алу  туралы ниет шартының  жобасын келісу туралы.

4. «Достық» көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің құрылысын салуға мемлекеттік мұқтаж үшін жер телімдерін иеліктен шығаруға байланысты жер телімдерін немесе өзге жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарт жобаларын келісу туралы.