ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

«ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ТҰРҒЫН ҮЙ-КОММУНАЛДЫҚ ШАРУАШЫЛЫҚ, ЖОЛАУШЫЛАР КӨЛІГІ ЖӘНЕ АВТОМОБИЛЬ ЖОЛДАРЫ БӨЛІМІ» ММ ЖӘНЕ ТӨТЕНШЕ ЖАҒДАЙЛАР БАСҚАРМАСЫ БАСШЫЛАРЫНЫҢ КӨКТЕМГІ СУ ТАСҚЫНЫ ЖҰМЫСТАРЫН АЛДЫН АЛУ ЖҰМЫСТАРЫН ДАЙЫНДАУ ЖӘНЕ ӨТКІЗУ ТУРАЛЫ ЕСЕБІ

2018-04-02 11:36:59 Мәслихат шешімдері

34 –кезекті

№ 240 / 34

2018 жылғы  29  наурыз

«Павлодар қаласы тұрғын үй-коммуналдық

шаруашылық, жолаушылар көлігі және

автомобиль жолдары бөлімі» ММ

және Төтенше жағдайлар  басқармасы

басшыларының көктемгі су тасқыны  жұмыстарын

алдын алу жұмыстарын дайындау және өткізу туралы есебі

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік    басқару    және   өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. «Павлодар қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ және Төтенше жағдайлар  басқармасымен көктемгі су тасқын алдын алу жұмыстарын дайындау және өткізу туралы есебі мәліметке алынсын.

2. Бөлім басшыларына:

• көктемгі су тасқынын алдын алу  жұмыстарының  дайындығы қатаң бақылауға алынсын.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғын үй коммуналдық сұрақтары бойынша  қалалық мәслихаттың  тұрақты комиссиясына  жүктелсін.

Сессия төрайымы                                                            С. Айтказина

Қалалық мәслихаттың хатшысы                                 З. Мұқашева