ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2017 ЖЫЛ ІШІНДЕ «НӘТИЖЕЛІ ЖҰМЫСПЕН ҚАМТУДЫ ЖӘНЕ ЖАППАЙ КӘСІПКЕРЛІКТІ ДАМЫТУДЫҢ 2017 – 2021 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН БАҒДАРЛАМАСЫ» ЖӘНЕ 2017 ЖЫЛЫ ӘЛЕУМЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАРДЫҢ ІСКЕ АСЫРЫЛУЫ, ХАЛЫҚТЫ ЖҰМЫСПЕН ҚАМТУДЫ ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ БОЙЫНША 2018 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ЖОСПАРЫ МЕН МІНДЕТТЕРІ ТУРАЛЫ

2018-04-02 12:19:08 Мәслихат шешімдері

34 –кезекті

№ 242 / 34

2018 жылғы  29  наурыз

2017 жыл ішінде «Нәтижелі жұмыспен қамтуды

және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың

2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы»

және 2017 жылы әлеуметтік  бағдарламалардың

іске асырылуы,  халықты жұмыспен қамтуды

қамтамасыз ету бойынша 2018 жылға арналған

жоспары мен  міндеттері туралы

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік    басқару    және   өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес,  Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. «Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-нің баяндамасы мәліметке алынсын.

2. Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ:

- бағдарлама индикаторларының орындалуын қамтамасыз ету;

- толық және уақытында бюджеттік қаражатын меңгеруіне қамтамасыз ету;

- жұмыс берушілерінің мемлекеттік жұмыспен қамту саясатына қатыстыру жұмысын жалғастыру.

3. «Павлодар облысының Павлодар қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы» КММ:

- бағдарламаның үш бағыттың орындалуын қамтамасыз ету;

-  жаңа форматтағы АӘК алатын жұмысқа жарамды адамдарды жұмысқа орналастыруын қамтамасыз ету;

-  мемлекеттік гранттарын беру туралы бірінші бағыт Бағдарламаның «Бағдарлама қатысушыларды техникалық және кәсіби біліммен және қысқа мерзімді мамандық оқуымен қамтамасыз ету» қатысушыларымен жұмысты ұйымдастыру;

-  жұмыссыз және өнімді емес өзін-өзі жұмыспен қамтыған азаматтарды Бағдарламасына қатыстыру қала тұрғынадырынң арасында ақпараттық-түсіндірме жасау.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық  мәслихатының әлеуметтік сұрақтар бойынша  тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сессия төрайымы                                                            С. Айтказина

Қалалық мәслихаттың хатшысы                                 З. Мұқашева