ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

алушыларға әлеуметтік көмек көрсету

мөлшерлерін белгілеу туралы» № 259/35

шешіміне өзгеріс енгізу туралы

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы «Әлеуметтік көмек көрсетудің,  оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының  тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы» № 504 қаулысының 10 - тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Павлодар   қалалық  мәслихатының  2014   жылғы   30  сәуірдегі  «Атаулы күндер  мен   мерекелік   күндерге  жеке алынған  санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы» № 259/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген,  2014 жылғы 9 мамырда  «Шаһар» газетінде және  2014 жылғы 8 мамырда  «Звезда Прииртышья» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:

1-тармақтың  он бірінші абзацтағы «5000 теңге сомасына» деген сөздер мен сандар «5 АЕК мөлшерінде» деген сөздермен  және санымен ауыстырылсын.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Сессия төрағасы, қалалық мәслихат

хатшысының міндетін атқарушы                               Б. Смағұлов