ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

2018-06-16 00:00:00 Мәслихат шешімдері

Павлодар қалалық мәслихатының ШЕШІМІ

(VI сайланған __кезектен тыс сессиясы)

Павлодар қаласы

№  ____2018 жылғы      ___ маусым

Павлодар қалалық мәслихатының

2017 жылғы 25 желтоқсандағы

«Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық

округі бойынша 2018 жылға арналған

жайылымдарды басқару және

оларды пайдалану жөніндегі

жоспарды бекіту туралы»

№ 222/30 шешімнің күші жойылды

деп тану туралы

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі «Құқықтық актілер туралы» Заңының 46–бабы 2­­­­–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6­–бабы 1–тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛАДЫ:

1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы «Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі бойынша 2018 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы» № 222/30 (Нормативтік  құқықтық  актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5804 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда  «Сарыарқа Самалы», «Звезда Прииртышья» газеттерінде және 2018 жылғы 26 қаңтарда  Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала құрылысы мен экологияі жөніндегі қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Сессия төрағасы                                                     Б. Смағулов

Қалалық мәслихат хатшысы                               З. Мұқашева