ПАВЛОДАР ӘКІМДІГІ
ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

ПАВЛОДАР ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ «ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНДАҒЫ ТҰРМЫСТЫҚ ҚАТТЫ ҚАЛДЫҚТАРДЫ ЖИНАУҒА, ӘКЕТУГЕ ЖӘНЕ КӨМУГЕ (КӘДЕГЕ ЖАРАТУДЫ ЖӘНЕ ҚАЙТА ӨҢДЕУДІ ЕСЕПКЕ АЛМАЙ) АРНАЛҒАН ТАРИФТЕРДІ БЕКІТУ ТУРАЛЫ» ШЕШІМІНЕ ПРЕСС-РЕЛИЗ

2019-08-07 13:32:55

Павлодар қалалық мәслихатының «Павлодар қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтерді бекіту туралы» шешімі Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі «Құқықтық актілер туралы» Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі «Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы» № 404 бұйрығына сәйкес негізінде шешіміне сәйкес әзірленді.

Жоба қабылданған жағдайда әлеуметтік-экономикалық және\немесе құқықтық салдардарды тартпайды

Қаулының жобасы «Электрондық үкімет» порталында ашық НҚА бөлімінде орналастырылды.